O nás

O nás

Vítejte na www.kirklandlakemall.com online specialistovi založeném pro poskytování exkluzivních pánských a ženských bot Nike / Adidas online. Všechny naše zboží jsou schopny dodat přímo k vašim dveřím kdekoliv na světě, což vám umožní koupit z pohodlí vašeho domova.

Mise

Naším jediným posláním je pomáhat spotřebitelům kdekoli, aby využívali sílu informací, aby mohli snadno najít a koupit boty Nike a další produkty online - za méně času a za nejlepší cenu!
Nabízíme druhy návrhářských obuvi Nike / Adidas podle požadavků zákazníků s vynikající kvalitou, konkurenceschopnou cenou a expresním doručením. Všechny výrobky jsou baleny v originálních taškách s retro kartami, značky a kódové číslo stylu jsou 100% správné.
Srdečně vítáme nové i staré zákazníky z domova i ze zahraničí, aby nás kontaktovali zdarma. Doufáme, že s vámi vytvoříte dlouhodobé obchodní vztahy a sloužili byste celým srdcem.
Doprava zdarma, bezplatné výměny, 24hodinový zákaznický servis, mezinárodní přeprava do více než 120 zemí.

Náš slib

Ujišťujeme Vás, že je 100% bezpečný nákup na našich stránkách. Nikdy nesdílíme informace našich návštěvníků s žádnými jinými lidmi.

Bezpečný nákup

Chápeme, že někdy lidé mají obavy ohledně nákupu na adrese www.kirklandlakemall.com. Použití 128bitové šifrovací technologie SSL, která je průmyslovým standardem, můžeme naprosto zaručit, že veškeré osobní údaje zůstanou stále 100% bezpečné a můžete se cítit v bezpečí, protože také neukradneme informace o kreditní kartě na našich serverech po zakoupení. Další informace naleznete na stránce Secure shopping.

Jste vítáni budovat obchodní vztahy s námi. Zavolejte nám kdykoli, pokud máte nějaké dotazy, budeme vás brzy odpovědět.